Jdi na obsah Jdi na menu
 


AC Sparta Praha - Nafta Lendava 0:0

8. 7. 2009

AC Sparta Praha - Nafta Lendava 0:0

Přátelský zápas - Radentheim

Sestava Sparty: Kozáčik - Kuncl, Hubník, Švec (64. Hoheneder), Krob - Kalouda, Hušek, Folprecht, Střeštík (46. Wilfried) - Piroska, Jeslínek (64. Žofčák).

5.min. - V prvním náznaku šance se objevil Marek Střeštík, k němuž prodlužoval míč na hranici pokutového území Jiří Jeslínek. Obránce Nafty však před šikovným záložníkem balon včas odvrátil.

11. min - Již se opět hraje. Marek Střeštík odcentroval z přímého kopu na Luboše Kaloudu, toho však zasatvili obránci soupeře. Následně odvrátili míč na rohový kop.

 

14.min. - Soupeř vyrobil chybu v rozehrávce, míče se ve středu hřiště umocnil Jeslínek a přihrál Piroskovi, jehož pokus byl však zablokován obránci. Stejný osud potkal i následnou dorážku Marka Střeštíka.

 

22.min. - Dvakrát krátce po sobě poslal Marek Střeštík zleva hezký centr na Jiřího Jeslínka, který bohužel ani v jednom případě míč netrefil.

 

27.min. - Jen několik centimetrů výšky chybělo Luboši Kaloudovi k tomu, aby doskočil na centr svého někdejšího parťáka z reprezentační dvacítky Marka Střeštíka.

 

32.min. – Sparťané se dostávají často před branku soupeře, zejména díky rychlým a překvapivým přihrávkám. Dobře pracuje zejména levá strana Jana Kroba a Marka Střeštíka.

 

45.min - První poločas byl ukončen. V jeho závěru se dostali do šance Luboš Kalouda aMarek Střeštík, ani jim se však otevřít skóre utkání nepodařilo.

46.min. - Jozef Chovanec udělal v poločase jednu změnu, Marka Střeštíka nahradil Bony Wilfired.

Obrazek

Obrazek